David Cossin

David Cossin

Meinl Percussion Meinl Sonic Energy Meinl Sonic Energy Meinl Sonic Energy

David Cossin jest specjalistą w dziedzinie muzyki nowej i eksperymentalnej. Opracował własną drogę przez wiele muzycznych i artystycznych form w celu połączenia nowych mediów z perkusją.

Nagrywał ze światowej sławy kompozytorami i grupami oraz grał na scenie razem z "Bang on a Can All-Stars", Steve Reich and Musicians, Philip Glass, Yo-Yo Ma, Meredith Monk, Tan Dun, Cecil Taylor, Talujon Percussion Quartet,and the trio, Real Quiet i brał udział w licznych projektach tetralnych, w tym współpracował z Blue Man Group, Mabou Mines oraz Director Peter Sellars.
David występował jako solista z orkiestrami na całym świecie, w tym w Los Angeles Philharmonic, Orkiestrą Radio France, Saint Paul Chamber Orchestra, Sao Paulo State Symphony, Sydney Symphony, Gothenburg Symphony, Hong Kong Symphony i Singapore Symphony. Niedawno David Cossin był na scenie ze Stingiem na jego ostatniej trasie koncertowej, Symphonicity.
David jest aktywnym kompozytorem i twórcą kilku nowych instrumentów, które wykraczają poza granice tradycyjnej perkusji.


W skrócie:
pochodzenie:
Stany Zjednoczone Ameryki
Rodzaj:
Percussion