O firmie MEINL PERCUSSION

SZEROKI WYBÓR
Od ponad 30 lat, MEINL PERCUSSION produkuje i rozwija wyjątkową linię instrumentów dla zaawansowanych muzyków. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować tak szeroki wybór tych instrumentów. Wszyscy muzycy z całego świata, niezależnie od umiejętności, czy wieku mogą znaleźć u nas odpowiedni produkt dla siebie. MEINL PERCUSSION to najwyższa jakość, ogromny wybór i odważne pomysły.

INNOWACYJNOŚĆ
Jako nowoczesna firma o globalnym zasięgu, MEINL PERCUSSION nigdy nie spoczywa na laurach i zawsze stara się być jeszcze lepsza. Dzięki stałemu kontaktowi z muzykami, mogliśmy stworzyć nowe instrumenty oraz udoskonalić te, które już istnieją. „Free Ride System” dla bongosów, czy „Floatune Tuning System” dla djemb i timbalesów są tylko dwoma przykładami naszej pracy i ustanawiania standardów w dziedzinie instrumentów perkusyjnych na całym świecie.

JAKOŚĆ
Od czasu naszego powstania, naszą główna ideą było dostaczanie najlepszych możliwych narzędzi dla naszych klientów. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów i najwyższym, gwarantowanym przez nas standardom, wszystkie nasze instrumenty zapewniają doskonałe brzmienia i grywalność.